Zgoła

 Od pięciu  lat towarzyszy mi piosenka ” Oceany „. Szczególnie wers : „Ty wzywasz na nie znane wody , gdzie  kazdy krok niepewny jest ” 

Ten rok znów  okazał się taką wodą… Pan Bóg  mówi do mnie, szczególnie  przez trudy . Pokazuję ile potrafię pomimo moich licznych ograniczeń.  Uczy pokory, cierpliwość, akceptacji  tego na co nie mam wpływu.

Przyjmowania Jego woli, która  jest często zgoła inna niż moje ” chcę”. Kochania tego co trudne . Przytulania swoich krzyży.  Dystansu do życia. Bardziej  dawania niż brania i nie oczekiwania  wdzięczności . Są  to trudne lekcje, które pokazują  mi kim  jestem.

Jaki będziesz  kolejny rok? Nie wiem czy lepszy czy gorszy. Nie mam dużych oczekiwać .  Po prostu zmierze się z tym co mi przyniesie ten następny rok. Ucząc  się od Maryi , odpowiadając Mu :

” Oto ja służebnica Pańska niech mi się  stanie według  słowa  twego”

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 34 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Jeden komentarz do “Zgoła”

  1. Podawanie się „woli bożej” nie wyklucza planów i marzeń – każdy je ma i myślę, że Ty też, choć możesz nie chcieć o nich pisać. Życzę ci, żeby się spełniły!
    Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *