Coś trywialnego

Jestem niewystarczająca… Nie jestem tak wyjątkowa jak ona. Okazuje się, ze byłam tylko odskocznią… Czuję się jak niepotrzebny mebel… Boże, jaka ja byłam naiwna!

Rozczarowanie, zawód, ból, zranienie… Przegrana. GAME OVER

Kto z nas tego nie przerabiał? Ja znam to doskonale. Doświadczałam tego i doświadczam. I powiem Wam: da się z tym żyć. Nawet jeśli enty raz dzieje się to samo.

Stwierdzę c trywialnego, banalnego, ale jak dla mnie prawdziwego:

bez tego co wyżej wymieniłam nie da się chyba przejść przez życie.

Jak w takim razie sobie z tym radzić? Jak żyć?

Ja… no cóż, i tu też Ameryki nie odkryję… Staram się wybaczyć i błogosławić. A jak mi nadal bardzo zależy to, choć to trudne, bo tym bardziej boli, to jeszcze przebrnąć, zrozumieć i zaakceptować. Ale nie muszę tego robić sama, pewnie nie dałabym rady… Mam najlepszego Nauczyciela, którego polecam każdemu.

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 31 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Jeden komentarz do “Coś trywialnego”

 1. MOŻNA żyć bez zranień – wystarczy przestać się przejmować cudzymi opiniami. Większość cudzych opinii jest przypadkowa i bezwartościowa. W dodatku opinie bywają sprzeczne ze sobą, nawet u jednej osoby.
  Jest taki dowcip, który to świetnie ilustruje:
  Wędrują: kobieta, mężczyzna i osioł.
  Kobieta jedzie na ośle, mężczyzna idzie – ona go wykorzystuje!
  Kobieta idzie, mężczyzna jedzie na ośle – on jest świnią!
  Oboje idą, osioł idzie luzem – durnie, czemu nie pojadą?
  Oboje jadą – znęcają się nad osłem!
  Wiem, że to trudne, sam pracowałem nad tym dwadzieścia lat, ale warto spróbować: jeśli sama nie czujesz się winna z jakiegoś konkretnego powodu, to zignoruj złe opinie na swój temat! One nie są Twoim problemem, lecz wypowiadającego je – on tak leczy własną frustrację.
  Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *