Po prostu długa, nudna i monotonna.

Ponad 14 lat temu w Gietrzwałdzie, odprawiona została Msza Święta w intencji pewnej kobiety . Wspólnota modliła się o łaskę zdrowia dla niej . Ksiądz  podczas kazania powiedział : Wyobraźcie sobie, że środkiem tego kościoła, w tej chwili przechodzi Matka Boska. Macie jedną prośbę, którą Ona na pewno spełni. O co poprosicie?

Kobieta chciała przez pół roku, być zdrowa. Dodała również, że jak jej modlitwa zostanie wysłuchana, to w ramach podziękowania, pójdzie do Częstochowy na piechotę.

Tak się stało. Kobieta wyzdrowiała. Do dzisiaj jest zdrowa. Dotrzymała również słowa danego Matce Boskiej. Jej życie od tamtego momentu zaczęło się zmieniać. Choć bywało trudno,to wszystko zmieniło się na niewyobrażalnie lepsze. Wiem to , bo tą kobietą jest moja mama.

Jak się cofam to tamtych wydarzeń i wspomnieć, czasem mam wrażenie, że to nie było nasze życie. Jakbym opowiadała historie kogoś innego. Aż tak się wszystko zmieniło.

Przez te lata mama bardzo często, modliła się różańcem. Choć widziałam jak ta modlitwa wpływa na nasze życie, to sama unikałam tej modlitwy. Pomijając moje lenistwo, to wydawała mi się ona po prostu długa, nudna i monotonna.

Dopiero parę miesięcy temu „odkryłam” modlitwę różańcową. To od codziennej dziesiątki, zaczęłam się nawracać . Maryja poprowadziła mnie do swojego syna, Jezusa . Obudziła mnie do prawdziwej wiary.

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 34 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *