Pusty slogan.

Znane hasło: „bądź sobą” To często niestety tylko pusty slogan… Tak naprawdę spotkałam niewielu ludzi na swojej drodze, którzy mają odwagę w stu procentach być sobą. Kierują się miłością , są miłosierni , ale nie boją się nazywać rzeczy po imieniu. Nie idą na kompromis z grzechem…

Często wolimy założyć maskę dla innych, ale również dla siebie. To wydaje się łatwiejsze, niż zmierzyć się z prawdą o sobie. Co za tym idzie , nasze relacje z innymi, są często chwilowe i pełne fałszu nawet jeżeli zapowiadały się na trwałe i prawdziwe….

Przez ostatnich dziesięć lat , zawierałam takie znajomości. Z osobami, które były mi bardzo bliskie , bez których nie wyobrażałam sobie mojego świata, dzisiaj nawet nie rozmawiam… Pozostały wspomnienia i zranienia. Zastanawiam się się czy znałam te osoby. Ile warty, był ten nasz wspólny czas oraz „wielkie słowa”. Nie wiem…. Boli mnie to

Gdy moje słowa są spójne z moimi czynami i życiem nabierają wartości . W innym przypadku stają się pustymi sloganami… By być sobą trzeba najpierw poznać siebie. Stawać w prawdzie to bardzo ważne.

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 31 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *