Mężczyzna

Dzisiaj imieniny Zbigniewa. Mój Dziadek Zbyszek… Jeden z nielicznych mężczyzn , który nie zranił mnie , a wręcz przeciwnie wniósł do mojego świata dużo dobra , miłości i akceptacji.

No właśnie mężczyzna… wracając do mojej poprzedniej refleksji to wiem jeszcze, że sama ze sobą zajść w ciążę nie mogę potrzebny jest meżczyzna.

Na świecie oprócz takich co chcą tylko jednego i znikają , są również tacy , którzy chcą być przy kobiecie i wychowywać z nią dziecko.

Myślę , że nie wolno pozbawiać mężczyzn głosu w tych sprawach tylko dlatego, że nie noszą tego dziecka w brzuchu. Przecież to nie ich wina.

Hmmm po za tym czy to nie przejaw dyskryminacji mężczyzn przez kobiety ? Pytanie retoryczne.

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 34 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Jeden komentarz do “Mężczyzna”

  1. Nie, pytanie nie jest retoryczne – jest bardzo ważne. Statystycznie kobiety są częściej dyskryminowane, ale to nie wyklucza przypadków, kiedy to mężczyźni są dyskryminowani. Zatem, nie należy liczyć procentów, lecz rozpatrywać konkretne problemy.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *