Więcej.

12 grudnia 1989 roku o godzinie 17.05 przyszłam na ten świat . Podobno jako 4 letnie dziecko opowiadałam, że ja już byłam w niebie i stamtąd przybyłam… Dziecięca fantazja ? Byc może , a może coś więcej …

Jarek mówił, ze dzieci widzą więcej (rzeczy niewidzialne), bo jeszcze nie wiedzą czego widzieć nie powinny.

Trzymając ostatnio na rękach 3 miesięcznego Mateuszka, a potem moją 10 miesięczną bratanice Idalię ,byłam niezwykle wzruszona . Czułam się tak, jakby Niebo ,było bardzo blisko mnie. Pojęłam , że życie to największy cud..

Podobno jak byłam mała, ludzie patrząc na mnie wzruszali się i nie mogli pojąć, dlatego taka ładna dziewczynka, nie może chodzić … Ja nie umiem tego ubrać w słowa, wytłumaczyć, ale rozumiem i akceptuje.

Ostatnio od paru osób usłyszałam ( po tragicznej śmierci Jarka) , że moja historia życia przypomina im biblijnego Hioba. Fakt kształtowały/ kształtują mnie trudne doświadczenia, ale w każdym tym nieszczęściu mam dużo szczęścia.

Oglądałam wczoraj stare zdjęcia i nagrania , o których istnieniu nie miałam pojęcia i powiem Wam, że za mną kawałek niełatwego, ale szczęśliwego życia.

Tak jak już kiedyś pisałam niczego bym nie zmieniła. Kocham te moje życie taki jakim jest i liczę na więcej…

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 31 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

4 komentarze do “Więcej.”

  1. witam….
    Poszybować przez życie jak ptak niezależny, wolny, szczęśliwy… Poczuć prawdziwy życia smak… wszystkie kolory… jasne i ciemne odcienie… Mieć odwagę by wzbić się wysoko… przekroczyć sztywne granice… i nie bać się spełniać swych marzeń… tego w dniu urodzin życzę!!!…..podziwiam całą Rodzinę mama Pani jest fantastyczną kobietą ,wiele w życiu przeszła i cudownie było widzieć jej szczęście u boku Jarka,ale widocznie Bóg chciał inaczej,miał inne plany… czytając Pani blog jestem pełna podziwu dla piękna duszy i ogromnej dojrzałości …wiara czyni cuda….u Was to się sprawdza….pozdrawiam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *