Okropne

Na tym zdjęciach z dzieciństwa wyglądam na zdrową pełnosprawną dziewczynkę. A już było wiadomo , że jestem  niepełnosprawna.

Gdyby spojrzeć na moją mamę mało  kto, by mógł wpaść na to , że  od trzech  lat walczy ze złośliwym nowotworem. Przeszła wiele operacji i różnych zabiegów oraz jest w tracie kolejnego cyklu chemii. Od trzech lat , raz w roku zabiera ją karetka bardzo złym stanie . Ociera się o śmierć.

Jednak  nigdzie  nie mamy zdjęć czy nagrań z tych najbardziej  kryzysowych sytuacji, bo nie w głowie  mi wtedy dokumentowanie tego czy opisywanie.

Skoncentrowana jestem ,wtedy by pomóc mamie najbardziej  jak umiem przetrwać ten czas i sama jakoś się trzymać

Życie  mojej mamy ( jak i moje ) toczy się od szpitala do szpitala.  W międzyczasie  staramy się normalnie  żyć  na ile się da.

Ona ze swoją chorobą . Ja ze swoimi trudnościami. Są lepsze i gorsze dni. Nie ma łatwych  warunków  do zdrowienia…

Sugerowanie komuś ,nawet komuś kogo nie lubię,  że udaje taką chorobę , bo nie wygląda itp.  … – to przekroczenie granic. To takie okropne…

Żenada …. 🙁

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 34 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Jeden komentarz do “Okropne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *