Nie chcę żyć

Noszę w sobie  pragnienie  Nieba . Czy  nie chcę mi się  żyć ?

Nie, po prostu ciężko mi się  żyję. Życie  prawdą jest  trudne  z wielu  powodów  , jednym z nich jest to , że  ludzie na których  Ci zależy,  nie chcą prawdy.

Dla niektórych  jestem zabardzo  duchowa….  i obojętne mi jest życie tutaj.  To nie jest tak…

Po prostu  wiem , że nie wiem ile czasu tu mam. I pewne sprawy  straciły dla mnie znaczenie, a większość  moich marzeń  stało się takie proste

Mam wiele relacji za sobą , które  miały  być szczere i trwałe.  Obietnic , które  nigdy nie  zostały spełnione , wielkich słów  , które  okazały się puste…

Od czasu kiedy powiedziałam Bogu „TAK ” wcale  nie  jest łatwiej  , ale nie jestem w tym sama i wiem , że  starając  się żyć na chwałę Bożą nie zmarmuję tego czasu tu… , z którego  będę  musiała  się kiedyś rozliczyć…

Pomaganie ludziom , których kochamy , lubimy , na których  nam zależy  ,odzyskać  nadzieję  i rozwinąć skrzydła  jest pięknym zadaniem  , ale to też warto robić na chwałę  Bożą , nie oczekując wdzięczności , bo może się okazać  , że zaczną swój lot bez was.

„Kiedy Bóg przyjdzie sądzić Naszą miłość i naszą marność Damy kłosy a On Spali plewy, oddzieli ziarno Będzie sądzić z miłości Tej najprostszej i tej niełatwej Sądzić tylko z miłości To aż nadto, aż nadto, aż nadto.”

Autor

druga

Mam na imię Asia. Mam 34 lat .Mieszkam w Elblągu. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce dlatego poruszam się na wózku. Posiadam licencjat z polonistyki i magistra z dziennikarstwa.

Jeden komentarz do “Nie chcę żyć”

  1. Mam nadzieję, że wyjdziesz z dołka – jestem z tobą.
    A co do prawdy – sfera duchowa słabo radzi sobie z dowodzeniem, że coś jest prawdą lub nie jest. To nie fizyka. Ktoś po prostu może znać inną prawdę, niż Twoja i nikt nikomu nie udowodni, że się myli. Trzeba przywyknąć.
    Warto by było sobie zadać pytanie, czy ta cudza opinia faktycznie nam przeszkadza – jeśli chodzi o jakiś drobiazg, to można o nim nie rozmawiać i będzie OK.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *